O nas

1

Kim jesteśmy?

Agencją UX. Pomożemy Ci wdrożyć Strategię UX. Wykonamy audyt Twoich produktów cyfrowych, może być to serwis, aplikacje mobilne, czy nawet aplikacje na Smart TV. Zaproponujemy rozwiązania zgodnie ze standardami, dobrymi praktykami i potrzebami Twoimi, Twoich użytkowników, uwzględniając przy tym SEO i technologie. Przygotujemy projekty UX i UI dla Twoich produktów.

2

Co nas wyróżnia? 

Innowacja. Nasza agencja jest efektem, zdobywanego od ponad 12 lat, doświadczenia w tworzeniu produktów cyfrowych, opartych o strategię UX. Uważamy, że dziedzina ta jeszcze dużo skrywa przed nami i nie przestajemy odkrywać, doświadczać i zdobywać wiedzę, dzięki której wciąż się rozwijamy, a nasze projekty stają się jeszcze lepsze.

3

Co oferujemy poza doświadczeniem?

Pasję. Wierzymy, że każdy nowy projekt jest nie tylko szansą dla rozwoju naszej firma, lecz przede wszystkim szansą na zdobycie nowych doświadczeń oraz na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. 

4

Dlaczego masz nam zaufać?

Jesteśmy ekspertami. Przed rozpoczęciem współpracy oferujmy pierwszą, darmową konsultację. Spróbujemy poznać Twoje problemy i zaproponować dla nich rozwiązanie. Po takiej konsultacji zdecydujesz, czy spełniamy Twoje oczekiwania.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, przejdz do zakładki Oferta.

Poznajmy się

Cześć! Nazywam się Aleksandra Kołacz, jestem właścicielem The Synergy i chciałabym opowiedzieć Ci o sobie.


Swoją karierę zawodową związaną z tworzeniem produktów cyfrowych rozpoczęłam w 2007 roku od pracy w agencji internetowej. Po roku, kolejnym krokiem do zdobycia nowego doświadczenia była praca na stanowisku Project Managera w agencji graficznej, tworzącej projekty dla produktów cyfrowych i dzisiaj po 12 latach z pełną świadomością, mogę powiedzieć, że ta praca mnie ukształtowała. Możliwość współpracy ze świetnymi grafikami, a następnie projektantami UX (w 2008 roku jeszcze nikt o nich nie słyszał ;)) , wykształciła we mnie dużą świadomość znaczenia rozwiązań przyjaznych użytkownikom, dodatkowo wiedza z zakresy zarządzania zdobyta na Uniwersytecie Warszawski, oraz szkolenia zakresu SEO pozwoliły mi coraz szerzej i świadomiej patrzeć na projekty i rozumieć konieczność godzenia interesów wielu stron. Ostatnią grupą, którą przyczyniła się do dużego rozwoju w mojej karierze, byli programiści. Kolejna praca dała mi możliwość realizacji projektów bezpośrednio z nimi, dzięki czemu nauczyłam się rozumieć i szybko dostrzegać potrzeby i ograniczenia technologiczne. Projekty, które miałam okazję realizować to m.in. piosenkozjadowacz.pl, fundacjaposlat.pl, Polsat.pl, horseckajewerly.pl, ipla.tv oraz jej aplikacje mobilne i Smart TV czy obecnie platformy grupy TVN, jak player.pl oraz TVN24 GO. Obecnie wciąż się uczę i staram się ciągle rozwijać, inspiracji szukam przede wszystkim w metodykach zwinnego wytwarzania produktów.  Wraz ze wzrostem zdobytej wiedzy, pojawiła się chęc dzielenia się nią i w ten sposób narodził się pomysł na The Synergy.


Mam nadzieję, że ta krótka historia mojej kariery jest dobrym początkiem do okazania sobie zaufania i rozpoczęcia naszej współpracy. 

Rozwój jest dla nas codziennym celem.

Tylko dzięki doskonaleniu naszych umiejętności możemy zapewnić dostarczenie projektów innowacyjnych i spełniających oczekiwania naszych klientów. W celu zwiększenia naszej wiarygoności poniżej zamieszczamy nasze certyfikaty.

UX-PM Level 1

UX-PM to unikatowy na skalę międzynarodową program szkoleniowy certyfikowany przez stowarzyszenie UXalliance.

UX-PM Level 2

Nabycie umiejętności integrowania metod user experience w projekcie w nastawieniu na zrealizowanie założeń biznesowych i wymagań rynkowych.